.

.

2018 Topps Голема Лигата Злато #371 Христијански Villanueva Сан Диего Padres Дебитант Бејзбол Картичка

2018 Topps Голема Лигата Злато 371 Христијански Villanueva Сан Диего Padres Дебитант Бејзбол Картичка

DEN 28.80
Достапност
Залиха

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Сан Диего Padres.Кристијан Villanueva.Едноставно Sandoval е во индустрија од 1993 година. Сите картички Nr Mt-Мт освен ако не е поинаку наведено.Сите картички се лично скенирани или се акции фотографии. 2018 Topps Голема Лигата Злато #371 Христијански Villanueva NM-MT.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа