.

.

Деца Притиснете Удар Акварел Пенкала DIY Графити Сликарство Алатка со 12Pcs Stencils,Совршено Дете Интелектуална Играчка Подарок Сет Сина

Деца Притиснете Удар Акварел Пенкала DIY Графити Сликарство Алатка со 12Pcs Stencils,Совршено Дете Интелектуална

DEN 479.04
Достапност
Залиха

★ВИСОК КВАЛИТЕТ на ИГРАЧКИ-Постојат 12 stencils се користи за повикување, така што децата може да наслика различни модели притиснете на цевка.Тоа е нов начин да се направи графити како деца играчки сликарство. ★ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - дизајн е инспириран од природните лековити својства на растенијата, водопади, rainstorms и шуми во природата.Нежно ставете или отвори за да се направи тоа се вклопуваат совршено, така што тоа се вклопува удобно и може да се носи тесно или лабаво на кожата. ★БЕЗБЕДНО СИГУРЕН-Сите парчиња се направени на заштита на Животната средина,без мирис и нула хемиски,не-токсични и невкусна вода бои материјал,убаво изшкуркан и насликани .Секој раб има кружен лак дизајн,мазна полиран без burrs,се чувствуваат мека и мазна во раце, дебела и убаво обоени, ќе не боли за вас и децата раце.На здрав изградба гарантира издржливост и долговечност.за да се обезбеди максимална заштита за вашето дете. ★Мулти-Користете & SAFE -Да се развие размислување, на Нашата интелектуална играчки може да го стимулира децата имагинација, расудување и трпеливост.И се развие меморија, форма признавање и задача завршување.Нашата интелектуална играчки се исто така се користи за да се подобри рацете на вештини, рака-око координација, фината моторика вештини и вештини за решавање проблеми.Покрај тоа, да научат на важноста на тимската работа. ★ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ-100% задоволство гарантира и пријателски услуги на клиентите.Нашата Интелектуална играчка обезбедува одлична гаранција за квалитет.Ако не сте задоволни со цел за било која причина, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде целосна наплата!.Спецификации : Постојат 12 stencils се користи за повикување, така што децата може да наслика различни модели притиснете на цевка.Тоа е нов начин да се направи графити како деца играчки сликарство.Ова поставување може да се развие детска' уметничко остварување& рацете на способност, креативност и имагинација.Тип : Акварел Пенкало Играчка Материјал : Пластични Карактеристики : Рано Образовни Играчка, Рака Притискање Дизајн, Смешно да се Игра, Не-токсични Картичка Димензии : 12cm x 4cm/4.72" x 1.57" (Прибл.) Пакетот Вклучува : 12 x Stencils 6 x Акварел Пенкала 10 x Хартија, Листови 1 x Прскање Цевка.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа