.

.

CYHO Colorfast Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабриката;Салон;Десктоп;Хардвер Продавница, 20000x15x0.22(MM),

CYHO Colorfast Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабриката;Салон;Десктоп;Хардвер

DEN 103.20
Достапност
Залиха

Производот може да се користи поради својата долга-трајни stickiness.Производот е да се носат-отпорни и затегнувачка.Производот е водоотпорен и масло-доказ, така што останува леплива во вода.Тоа не може да биде уништена, освен поради неговата силна жилавост.Производот е парична казна изработка и генијален занаети.Применливи Прилики : Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабриката;Салон;Десктоп;Хардвер Продавница;Простор за Складирање Боја : Виолетова Материјали : Полиетилен,Предиво Облик : Правоаголник Форма Вкупно Нето Тежина : 28(G) Должина : 20000(MM) Ширина : 15(MM) Висина/Дебелина : 0.22(MM) Пакет се Вклучени : 1 X лента.Карактеристики : производот може да се користи поради својата долга-трајни stickiness.Производот е да се носат-отпорни и затегнувачка.Производот е водоотпорен и масло-доказ, така што останува леплива во вода.Тоа не може да биде уништена, освен поради неговата силна жилавост.Производот е парична казна изработка и генијален занаети.Производот е издржлив, поради неговата дебелина, и тоа изгледа мазна и круг.Производот не е лесно да падне, и тоа што има долго-услови услуга живот.Зелена материјали се хигиенски и здрави.Овој производ е не - надразнување мирис.Напомени : Го производот подалеку од оган, да се избегне голема температура за складирање.Пазете се од децата со играње или да ја јаде.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа