.

.

C&D Визионерот P-DC-0018 Печ DC Comics JOKR, Џокер Стои

C&D Визионерот P-DC-0018 Печ DC Comics JOKR, Џокер Стои

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Железо-На или да се Шие на Било Облека.Врвен Квалитет, Детални Везови.Пеглаат-на Закрпи Не Ќе падне.Совршен за Фармерки, Јакни, Елеци, Капи, Ранци и повеќе.Опис на производот Овие забава везени супер-херој закрпи може да се применат за скоро било која ткаенина со шиење, користење на постојана ткаенина лепак, или од страна на топлина поставување со железо.Совршен за Т-маици, капи, ранци, јакни, многу повеќе.Точната големина варира во зависност од дизајнот.Оваа 4.25x5.9 инчен пакет содржи помеѓу еден и шест закрпи.Доаѓа во различни дизајни.Секој се продава одделно.Увезени.Од Производителот C Patch - Џокер.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа