.

.

2 парчиња Деца Бебе Шарени Дрвени Играчки Животинско Гасеница Алигатор

2 парчиња Деца Бебе Шарени Дрвени Играчки Животинско Гасеница Алигатор

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Шарени дрвени montessori играчка Поставена за.Развивање на babys интерес, да се промовира развојот на мозокот, подобрување на детето замислете способност, вежба вашата babys стисок и раката сила.Вклучува 1 дрвени гасеница и 1 дрвени крокодил, сите направени од не-токсични и безбедно материјал.Одличен подарок за вашата.Боја : како на сликата шоу.Опис : - Шарени дрвени montessori играчка Поставена за . - Вклучува 1 дрвени гасеница и 1 дрвени крокодил, сите направени од не-токсични и безбедно материјал. - Развивање на babys интерес, да се промовира развојот на мозокот, подобрување на детето замислете способност, вежба вашата babys стисок и раката сила. - Одличен подарок за вашата . - Боја : како на сликата шоу - Материјал : wood Specification : - Големина(L x W x H) : Прибл. 14 х 2 х 3 см/ 5.51 x 0.78 х 1.18 inch Package Вклучува : 2 Дрвени Животинско Toys Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm разлики во size Due на светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа