.

.

Преносни Правосмукалка, Литиум Јонска Безжична 350ML Капацитет Правосмукалка, Cordless Мулти‑Функционални Салон за Автомобил Чистење

Преносни Правосмукалка, Литиум Јонска Безжична 350ML Капацитет Правосмукалка, Cordless Мулти‑Функционални Салон

DEN 1281.36
Достапност
Залиха

2000m Ah литиум батерија за долго издржливост, дојде со USB кабел за лесно полнење.Оди длабоко во отворот, намалување на целото мртов агол, направи скршени влакна на кабинетот на barbershop, чаир, мат е лесно да се чисти.Lightsome дизајн концепт, мали и оди длабоко во секој агол, да се намали заморот на чистење.Мулти‑функционална употреба, не само за салонот, но исто така и за дом или автомобил употреба, се задоволат различните барања. ≈350ml на прашина првенство капацитет, ≈4.0 k Pa на вшмукување сила, висока ефикасност за чистење.Функција : 1. Lightsome дизајн концепт, мали и оди длабоко во секој агол, да се намали заморот на чистење.2. Оди длабоко во отворот, намалување на целото мртов агол, направи скршени влакна на кабинетот на barbershop, чаир, мат е лесно да се чисти.3. Мулти‑функционална употреба, не само за салонот, но исто така и за дом или автомобил употреба, се задоволат различните барања.4. ≈350ml на прашина првенство капацитет, ≈4.0 k Pa на вшмукување сила, висока ефикасност за чистење.5. 2000m Ah литиум батерија за долго издржливост, дојде со USB кабел за лесно полнење.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Скршени Влакна Вакуум Cleaner Material : ABSDust Првенство Капацитет : ≈350ml Power : 60 WSuction : Упорни режим ≈4.0 k Pa High Моќ Режим ≈ 6.5 k PABattery : Литиум батерија 2000m Ah Battery Модел : 18650 Пакет Листа : 1 x Вакуум Cleaner1 x Долги Рамни Вшмукување Инструмент 1 x Коса Четка 1 x USB Кабелот 1 x Прирачник .

Параметрите на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Broken Hair Vacuum Cleaner
Material:
ABS
Dust Cup Capacity:
≈350ml
Power:
60W
Suction:
Persistent mode ≈4.0kPa
High Power Mode ≈ 6.5kPA :
Battery:
Lithium battery 2000mAh
Battery Model:
18650
Package List:
1 x Vacuum Cleaner :
1 x Long Flat Suction Tool  :
1 x Hair Brush  :
1 x USB Cable  :
1 x Manual  :

Подобро ви се допаѓа