.

.

300pcs М2 Хексадецимален Завртки Орев Поставите Countersunk Head Штекер Нерѓосувачки Челик Асортиман Полнење Машини за Индустрија Дома Сребрена

300pcs М2 Хексадецимален Завртки Орев Поставите Countersunk Head Штекер Нерѓосувачки Челик Асортиман Полнење Машини

DEN 244.56
Достапност
Залиха

【Премиум Материјалот】производот е направен од 304 од не ' рѓосувачки челик, кои може да обезбеди сила во многу средини и има добра отпорност на корозија. 【Делокруг на Примена】производот има мали димензии и широк спектар на апликации, што го прави многу погодни за употреба како фиксен дел во тесен простор. 【Практични】Опремен со различни копчето завртки на различни должини, тие може да се користат во машини за индустријата, како што се домашна и канцелариска техника, комуникациска опрема и брод собранието. 【Лесно да се Справи со】Овој производ доаѓа со складирање кутија, која се подредени и инсталирани и е јасна и лесно да се справи. 【Квалитетна Услуга】Ние се стремиме да ви обезбеди со висок квалитет и лесен услуга.Вие сте добредојдени да не контактирате доколку имате било каков проблем во врска со нашите производи, ние ќе ви даде задоволителен одговор.Спецификација : Предмет Тип : Хексадецимален Завртки и Орев Сет Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребрена Спецификација : 20pcs M2x4mm/0.16 во Countersunk Хексадецимален Штекер Завртки 20pcs M2x5mm/0.19 во Countersunk Хексадецимален Штекер Завртки 20pcs M2x6mm/0.24 во Countersunk Хексадецимален Штекер Завртки 20pcs M2x8mm/0.31 во Countersunk Хексадецимален Штекер Завртки 20pcs M2x10mm/0.39 во Countersunk Хексадецимален Штекер Завртки 20pcs M2x12mm/0.47 во Countersunk Хексадецимален Штекер Завртки 20pcs M2x16mm/0.47 во Countersunk Hex Socket Завртки 160pcs М2 Хексадецимален Завртки Пакет Листата : 20 x M2x4mm/0.16 во Countersunk Хексадецимален Штекер Завртки 20 x M2x5mm/0.19 во Countersunk Хексадецимален Штекер Завртки 20 x M2x6mm/0.24 во Countersunk Хексадецимален Штекер Завртки 20 x M2x8mm/0.31 во Countersunk Хексадецимален Штекер Завртки 20 x M2x10mm/0.39 во Countersunk Хексадецимален Штекер Завртки 20 x M2x12mm/0.47 во Countersunk Хексадецимален Штекер Завртки 20 x M2x16mm/0.63 во Countersunk Хексадецимален Штекер Завртки 160 x М2 Хексадецимален Завртки.

Параметрите на стоката

Item Type:
Hex Screw and Nut Set
Material:
304 Stainless Steel
Color:
Silvery
Specification:
20pcs M2x4mm/0.16in Countersunk Hex Socket Screws
20pcs M2x5mm/0.19in Countersunk Hex Socket Screws :
20pcs M2x6mm/0.24in Countersunk Hex Socket Screws :
20pcs M2x8mm/0.31in Countersunk Hex Socket Screws :
20pcs M2x10mm/0.39in Countersunk Hex Socket Screws :
20pcs M2x12mm/0.47in Countersunk Hex Socket Screws :
20pcs M2x16mm/0.47in Countersunk HexSocket Screws :
160pcs  M2 Hex Nuts :
Package List:
20 x M2x4mm/0.16in Countersunk Hex Socket Screws :
20 x M2x5mm/0.19in Countersunk Hex Socket Screws :
20 x M2x6mm/0.24in Countersunk Hex Socket Screws :
20 x M2x8mm/0.31in Countersunk Hex Socket Screws :
20 x M2x10mm/0.39in Countersunk Hex Socket Screws :
20 x M2x12mm/0.47in Countersunk Hex Socket Screws :
20 x M2x16mm/0.63in Countersunk Hex Socket Screws :
160 x M2 Hex Nuts :

Подобро ви се допаѓа