.

.

Мехатроника 80A12BWL Фан 115VAC 25CFM 80x80x38 Топката 11 LDS 32dBA

Мехатроника 80A12BWL Фан 115VAC 25CFM 80x80x38 Топката 11 LDS 32dBA

DEN 487.92
Достапност
Залиха

Напон (VAC) : 115. Должина (mm) : 80. Ширина (mm) : 80. Висина (mm) : 38. Проток на воздух (CFM) : 25. Детални Спецификации : Напон (VAC) : 115 Должина (mm) : 80 Ширина (mm) : 80 Висина (mm) : 38 Проток на Воздух (CFM) : 25 Имајќи : Топката Струја (m A) : 100 Моќност (W) : 9 Агенција за Одобрување : UL/АДС/CE Бучава (велика британија) : 32 Конекција (Води) : 11 .Произведено во Кина.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа