.

.

SST39VF040-70-4I-NHE - Меморија 32-Игли PLCC 39VF040 (10 Парче Многу)

SST39VF040-70-4I-NHE - Меморија 32-Игли PLCC 39VF040 (10 Парче Многу)

DEN 2265.60
Достапност
Залиха

Пластични Чело Чип Превозникот.Меморија Флеш IC. (10 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.СИЛИКОН СКЛАДИРАЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА Меморија IC Флеш Пластични Чело Чип Превозникот 32-pin PLCC Површината Планината 39 VF040 SST39 VF040704 INH.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа