.

.

Amphenol Индустриски Кружни Конектори, Receptacle, 4 Позиција, Панел - 97-3102A20-4P

Amphenol Индустриски Кружни Конектори, Receptacle, 4 Позиција, Панел - 97-3102A20-4P

DEN 648.24
Достапност
Залиха

Цена За : Each Order Единица : Секој 1 Конектор Тело Материјал : : Алуминиум Конектор За Монтажа : : Панел Конектор Школка Големина : : 20 Конектор Тип : : Кружни Воена Контакт Пол : : Pin Контакт Материјал : : Бакар Контакт Позлата : : Сребро Контакт Престанок : : Лемење Контакт Престанок Тип : : Лемење Пол : : Receptacle Вметнете Аранжман : : 20-4 Бр.за Контакти : : 4. Палета на производи : : МИЛИ-C-5015 Серија (VG95234) SVHC : : Да Се Советува.КРУЖНИ КОНЕКТОРИ, RECEPTACLE, 4 ПОЗИЦИЈА, ПАНЕЛ; Палета на производи : 97 Серија; Кружни Конектори Школка Стил : Кутија Планината Receptacle; Бр.за Контакти : 4 Contacts; Кружни Контакт Тип : Лемење Pin; Спојување Стил : Навој; Insert Ротација : N Ro HS Согласност : Нема.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа