.

.

Camco - 21018 Универзална Одговара Пластични Вода Филтер Стенд - Поддржува Вода Филтер во Исправена Позиција за Да се Намали Црево Kinking и да го Зголеми Вода Проток, Одгова

Camco - 21018 Универзална Одговара Пластични Вода Филтер Стенд - Поддржува Вода Филтер во Исправена Позиција за

DEN 1332.00
Достапност
Залиха

Помага да се задржи водата филтри исправени, додека во употреба, намалување на цревото kinking и максимизирање на проток.Универзална стојат одговара на повеќето 4-инчен филтри.Стабилен на повеќето ниво на земјата.Лесен за употреба.Направени од издржлив, УВ-отпорни на пластика.Не се вклопуваат вода softeners.Универзалната Вода Филтер Стојат помага да се задржи вашата вода филтер исправени, додека во употреба, намалување на цревото kinking и максимизирање на вашите вода проток.Универзалниот дизајн се вклопува во повеќето 4-инчен филтри, и неговите три нозе се задржи стабилен на повеќето видови на ниво на земјата, вклучувајќи конкретни, чакал, нечистотија и повеќе.Универзалната Вода Филтер Застане е лесен за употреба и направени од издржлив, УВ-отпорни на пластика.Camco прави квалитетни производи за RVing, пловењето, кампување, влечење, tailgating, бразилецот и повеќе.Нашите производи помогне да се земе вашата страст за отворено за да на следното ниво.Во срцето, Camco е мала компанија со големи аспирации.Од 1966 година, имаме заработено репутацијата за обезбедување на подобри од стоката со висок клиент одобрување.Ние исто така работиме со пронаоѓачи, претприемачите и малите бизниси да го донесе иновативни производи во пазар.Во нашите основни, ние веруваме во производство исклучителни производи и да испорачуваат супериорна услуга – сите со истовремено обезбедувајќи голем клиент искуство.Нашата компанија седиште се наоѓа во Greensboro, Северна Каролина.Camco, исто така, има голем број производствени капацитети во сад и во целиот свет.Истражуваат вашиот отворено страст со Camco.Голема спомени се само една авантура далеку.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа