.

.

Neigei 6Pieces/Сет од Пластични Коса Боја Четка Чешел Сад во Собата Косата Алатка, 2 x Умирање Четка, 1x Коса Нијансирање Сад, 1x Средно Чешел, 2X Earmuffs

Neigei 6Pieces/Сет од Пластични Коса Боја Четка Чешел Сад во Собата Косата Алатка, 2 x Умирање Четка, 1x Коса Нијансирање

DEN 167.76
Достапност
Залиха

✿✿Се направи Боја на Косата поудобно – овој комплет ги исполнува сите ваши потреби за DIY боја на косата за професионални или лични употреба, и сите алатки се лесни и лесен за употреба. ✿✿Сад за мешање На апликацијата четка има мешавина на различни должината на влакната така што ќе навлезат на косата, но исто така, може да направи детални. ✿✿Безбедно и Издржливи Материјали – тие се всушност направени да траат со тешки и за животната средина, пластика, која е перат и еднократно и нема хемиски реакции со боја.Професионални трајни изградба. ✿✿Наменета за губење на боење и колорит.Совршен за двете салон и за домашна употреба. ✿✿【Пакет Листата】 : 2 x Умирање Четка, 1x Коса Нијансирање Сад, 1x Средно Чешел, 2x Earmuffs.Продажба точка : 100% сосема нов и висок квалитет.Салон боја на коса боја нијанса алатка поставени комплет.Одлично за фризерски салон го користите и во домашни лична употреба.Совршен и потребните додатоци за DIY боја на косата.Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Црна Димензии : како што е прикажано Пакет листата : 2 x Умирање Четка, 1x Коса Нијансирање Сад, 1x Средно Чешел, 2x Earmuffs.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа