.

.

Молив Торба Пенкало Случај, се Чувствува Студентите Канцелариски Торбичка Патент Торба за Пенкала, Моливи, Highlighters, Гел Пенкало, Маркери, Гумичка и Други Училишни Ма

Молив Торба Пенкало Случај, се Чувствува Студентите Канцелариски Торбичка Патент Торба за Пенкала, Моливи, Highlighters,

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Димензии : 8.2 x 4.5 инчи; Пакет : 2 buc; Погоден за луѓето од сите возрасти екстра голем капацитет,може да се рачни или стави во торба, лесно да се носат.Материјал : Премиум квалитет еколошки-пријателски чувствува материјал обезбедува одлична заштита од прашина, гребнатини и испакнатините,Лесно се перат и добива ново.Повеќенаменски : Ова торбичка може да се користи не само за канцелариски складирање, но исто така и за cstrongosmetics, копчиња, пари, монети, налепници, слушалки, кармин, шминка четки, итн.Тоа ви помага да се соберат сите мали нешта и да се направи вашиот живот почиста.Практичен И Удобен– Тоа е атрактивен и повеќенаменски патент за чување.Тоа е изработен од мека чувствува во контрастни бои, што го прави уникатен и современ.Тоа е отпорен на вода за да се задржи на вашиот работи од прашина и гребнатини. 100% услугата : Вие не треба да се грижите ништо за нашиот производ.Ако постои било каков проблем со производот, ние и ветуваме на безусловна наплата или repacementcement.Опис на производот 2 ПАРЧИЊА молив случај молив торба, чувствува патент пенкало случај за студенти, Трајни производи за Статистика Дома Училиште канцелариски торбичка, училишни материјали за Пенкала, Моливи, Highlighters, Гел Пенкало, Маркери, Гумичка Компактен кеси со 2 големина на располагање : Задоволување на вашите различни потреби : молив кеси доаѓаат со 2 парчиња и можете удобно да посебна вашите мали работи и опрема во различни пошта.Широк апликации : Овие организатор кеси одговара за луѓето, стилски и пристојно, може да се примени кога сте во канцеларија, на патни и други активности.Спецификации : Димензии : поголема големина : 8.4*1.5*7.4 во Материјал : трајни чувствува Заштита на ентериер предмети : Почувствува материјал обезбедува одлична заштита од прашина, гребнатини и судрат, така што се избегнува предмети од добива оштетени, ова канцелариски торбичка, исто така, помага да се организира на мали gadgets, и вие не мора да се грижите за месинг околу.Мулти-цел складирање торбичка : за Разлика од држи моливи и други канцелариски материјал, молив торба торбичка е, исто така, погодно за чување на уметноста боја четки, makeups, промени, картички, копчиња и други додатоци.Лесен за користење : Патент затворање прави ова се чувствува студентите молив торба лесно да се отвораат и затвораат, компактни димензии носи погодност да го носите со вас, одличен додаток за студентите да се одржи канцелариски материјал и жените да организира нивната козметика.Карактеристики : Материјал : се чувствува Боја : розова, темно сива, светло сива, сина Димензии : 20 см/ 7.87 инчи во должина Количина : 2 парчиња Пакет : торба Пакетот вклучува : 2 x Чувствува молив случаи Топло напомена : ве Молиме овозможи 1 - 2 cm разлика на големината бидејќи на прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало хроматските аберации, како резултат на различните екрани и светла.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа