.

.

Бебе Штракаат Играчка, Штракаат Рака Ѕвона Стабилна за Зајакнување на Бебето Визуелна Сознавањето за Подарок(Црна и Бела Кутре)

Бебе Штракаат Играчка, Штракаат Рака Ѕвона Стабилна за Зајакнување на Бебето Визуелна Сознавањето за Подарок(Црна

DEN 206.16
Достапност
Залиха

Направени од високо квалитетен памучен материјал, постабилна и издржливи, може да се користи за долго време.На штракаат играчка е специјално дизајнирана да ги зајакне бебе визуелни познанието и рацете на способност.Перат и еднократно, оваа рака штракаат играчка може да се користи за многу пати после миење.Лесен за употреба, само притиснете оваа играчка и тоа ќе го направи звуци и привлекување на бебето внимание.Прекрасен изглед, тоа ќе биде добар избор за да се даде на бебето, како подарок.Функција : 1. На штракаат играчка е специјално дизајнирана да ги зајакне бебе визуелни познанието и рацете на способност.2. Прекрасен изглед, тоа ќе биде добар избор за да се даде на бебето, како подарок.3. Лесен за употреба, само притиснете оваа играчка и тоа ќе го направи звуци и привлекување на бебето внимание.4. Направени од високо квалитетен памучен материјал, постабилна и издржливи, може да се користи за долго време.5. Перат и еднократно, оваа рака штракаат играчка може да се користи за многу пати после миење.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Кадифен Рака Штракаат Toy Material : Кристал Сомот, PP Cotton Size : Прибл.16.5 cm / 6.5 in Apply да : Над 1 месец стари Пакет Листа : 1 x Кадифен Рака ББ Штракаат Toy Note : 1. Ве молиме овозможи 0‑1cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметрите на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Plush Hand Rattle Toy
Material:
Crystal Velvet, PP Cotton
Size:
Approx.16.5cm / 6.5in
Apply to:
Above 1 month old
Package List:
1 x Plush Hand BB Rattle Toy :
1. Please allow 0‑1cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Подобро ви се допаѓа