.

.

500Pcs/Торба Лицето Тенки Не-Плетени Шминка Памук Влошки лак Смена Ткива

500Pcs/Торба Лицето Тенки Не-Плетени Шминка Памук Влошки лак Смена Ткива

DEN 174.00
Достапност
Залиха

100% сосема нов и висок квалитет.Изработени од природен материјал, мека и удобност, блага казна, за нега на вашата кожа повеќе без било иритација или непријатност за вашиот нежната кожа на лицето.Добро дизајниран, тоа ќе го одржи вашиот шминка лосион износот што треба, нема фира.Не памук вата лево по апликација, не pilling, лесен за употреба.Висока густина, може да им помогне на кожата апсорбира нега на кожата од суштинско значење за поефикасно.Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок quality Made од природен материјал, мека и удобност, блага казна, за нега на вашата кожа повеќе без било иритација или непријатност за вашиот нежната кожа на лицето.Добро дизајниран, тоа ќе го одржи вашиот шминка лосион износот што треба, нема фира.Не памук вата лево по апликација, не pilling, лесен за употреба.Висока густина, може да им помогне на кожата апсорбира нега на кожата од суштинско значење за поефикасно.Совршен за уметности & занаети, маникир, шминка апликација, чистење и повеќе.Безбедност и удобно, многу погодни да се носат.Спецификација : Материјал : Не-плетени fabric Package Големина : 6.5x22.5cm(2.56x8.86in)Подлога големина : 6x5cm(2.36x1.97in)Боја : White Quantity : 1 торба(500sheets)Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch With мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 500 листови x Шминка Памук Влошки(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Параметрите на стоката

Material:
Non-woven fabric
Package Size:
6.5x22.5cm(2.56x8.86in)
Pad size:
6x5cm(2.36x1.97in)
Color:
White
Quantity:
1 bag(500sheets)
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
With retail package. :
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
500 sheets x Makeup Cotton Pads(other accessories demo in the picture is not included.) :

Подобро ви се допаѓа