.

.

16 Јазли Гасеница Сензорни Играчка, Стрес Олеснување Еластичен String Црв Fidget Терапија Физиотерапија Смирувачки и Релаксирачки за Момчиња Девојка Возрасни лица со Ау?

16 Јазли Гасеница Сензорни Играчка, Стрес Олеснување Еластичен String Црв Fidget Терапија Физиотерапија Смирувачки

DEN 102.96
Достапност
Залиха

❤️Страна на допир е мека и удобна.Кадифен играчки е боја е богата и светли.Совршен за figurine да декор вашата маса, соба, спална соба или дневна соба. ❤️Тоа е исто така одличен подарок за вашите убави девојки или вашиот симпатична децата на нивниот роденден или други фестивали, празници. ❤️Со својата прекрасна и многу се симулираат изглед, играчка може да биде придружува вас или вашите пријатели преку осамена време.Многу еластична, може да се одржи мене, притисок мене, и кога тие се во лошо расположение, можете да ме удри. ❤️Одлична изработка, добро шиење процес и деликатна занает, ова домашно милениче играчка обезбеди силна издржливост.Чувство на сигурност Кадифен нешта, како што се кадифен играчки, всушност, може да донесе среќа и безбедност на децата.Удобно контакт е важен дел од децата прилог. ❤️Погоден за спални соби, дневни соби, домови, канцеларии, расадник кревети и на секое место ви се допаѓа.Можете да го користите како нап перница/ прегратка перница/ канцеларија пладне пауза нап перница/ кадифен играчки.Полнети Животни Кукла ги задоволат вашите сите потреби. 16 Јазли Гасеница Ублажува Стресот Играчка Физиотерапија Ослободува Стресот❤️На опис на производот❤️[име на Производ] : 16 сегменти гасеница❤️[Материјал] : TPR❤️[Size] : 24cm❤️【 Цел 】 За ублажување на притисокот, олеснување на притисокот може да падне може да стискаш, погоден за деца над 3 години да игра❤️.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа