.

.

HairReBirth Билни Спреј, HerbalRevive Коса-Раст Суштината Спреј, Билни Раст на Косата Maximizer Спреј за Спречување на појава на Постпартална Губење на Косата Hairlines Билни Влакна Су?

HairReBirth Билни Спреј, HerbalRevive Коса-Раст Суштината Спреј, Билни Раст на Косата Maximizer Спреј за Спречување

DEN 484.80
Достапност
Залиха

【Hair Re Birth Билни Спреј】им Даде на вашиот проретчена коса и ќелава глава шанса како ние ви нудиме сите природни спреј за коса кои се специјално формулирани со сите природни, напредни и ефикасни состојка која поправки оштетена коса и да се зголеми растот на косата и се врати на губење на косата веднаш. 【Коса Задебелување Спреј】Зајакнува тенка и слаба коса што резултира во значително подебели, целосни и здрава коса.Помага во поправка на оштетена коса површината, се заклучува во влага & сјај и контрола frizz.Поправки, омекнува и ја зајакнува косата. 【Брза и Силна Апсорпција】Длабоко продира во главата, тоа ables да хидрат и негуваат сува, frizzy и оштетена коса веднаш.тоа infilitrates во фоликулите на косата, коренот и го активира doormant фоликулите на косата и го забрза растот на фоликулите на косата со 83%. 【Погоден за Сите Типови Коса】Направени главно од ѓумбир екстракти со корен активирање формула.Одлично за оштетени, досадна, frizzy, сува, ќелава места, слабеење и други различни коса услови.Создавање на подебели и целосни коса на природен начин!. 【Брзи Видливи Резултат】Hair Rebirth билни спреј е многу лесен за употреба.само миење на вашата коса и кога косата е полу сува, спреј дарежлив износ во корените на површина потребно е косата да расте.масажа за 2-3 минути со врвовите на вашите прсти.нема потреба да се измијте ја косата по употребата.се применуваат овие два пати (наутро и навечер) за повеќе посакуван резултат.Hair Re Birth Билни Спреј КАРАКТЕРИСТИКИ : ✔Расте Назад на Вашата Коса & Доверба! ✔Промовира Циркулацијата на Крвта на Скалпот ✔Брз и долгорочни Резултати ✔Продолжува Растот на Косата Циклус ✔Негување и Поправка на Косата ✔100% Природни Состојки СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : Точка Име : Коса-Раст Суштината Спреј Состојки : Ѓумбир, Јојоба Масло, Камилица и Витамин Е Нето Тежина : 10 ml Производ Функција : Има ефект на негување на косата, спречување на губење на косата КАКО ДА го КОРИСТИТЕ (3 ЛЕСНИ ЧЕКОРИ) : 1.Нанесете тенок количина на КОСА МАСЛО на погодената област (скалпот, веѓа, или други делови на телото). 2. Масажа на погодената област со вашите прсти додека примена на нафта за 3 до 5 минути. 3. Нека го сув.5 пати неделно.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 3/6 Pcs x Herbal Revive Коса-Раст Суштината Спреј ЗАБЕЛЕШКА : ①.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја. ② .Ве молиме овозможи 0.5-2cm се разликува поради прирачник за мерење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа