.

.

CHOUBENBEN Компатибилен со Твин Ѕвезда ClassicFlame Класичен Пламен Dura Пламен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот Далечински Управувач 23II300GRA (T-Б6)

CHOUBENBEN Компатибилен со Твин Ѕвезда ClassicFlame Класичен Пламен Dura Пламен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот

DEN 695.52
Достапност
Залиха

★ Компатибилен со Твин Ѕвезда Classic Flame Класичен Пламен Dura пламен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот Далечински Управувач 23 II300 GRA (T-Б6). ★ ОВА НЕ Е УНИВЕРЗАЛЕН Близнак Ѕвезда Classic Flame Dura пламен Камин Далечинска Контрола, Ако не сте сигурни за што далечински да ги ред за вашиот единица, ве молам, само нас контакт пред да нарачате. ★ Далечинскиот работи без било програмирање директно од пакетот. (T-Б6) Компатибилен со Твин Ѕвезда Classic Flame Класичен Пламен Dura пламен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот Далечински Управувач 23 II300 GRA (T-Б6).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа