.

.

YALESS Правосмукалка,30Kpa Силна Вакуум Вшмукување,Лесни Рачни Правосмукалка со Rotatable Кат Глава, за Вашиот Тепих и Тешко Кат, Пет Алатка, Сина

YALESS Правосмукалка,30Kpa Силна Вакуум Вшмукување,Лесни Рачни Правосмукалка со Rotatable Кат Глава, за Вашиот

DEN 2856.00
Достапност
Залиха

30 Kpa СИЛНА МОЌНА ВШМУКУВАЊЕ - Правосмукалка обезбеди моќен вшмукување да се исполнат секој чистење на побарувачката, зема остатоци и прашина, crumbs, пет влакната кафе грав, крзнени миленичиња, мачка отпадоци, куче храна, и други нечистотии честички во кратко време.РАЧНИ САМО-СТОИ ДИЗАЈН ВАКУУМ - Нашите правосмукалка има уникатна тока дизајн, кој може лесно да се префрлате помеѓу долга рачка и кратки четка со светлината притиснете.Авто-стои дизајн може да биде поставен насекаде по чистење, и нема да биде нејасна.Со ергономски се справи со дизајн, само за 1,2 КГ, светлина и лесен за употреба.РАЗНОВРСНА MUTI-ПОВРШИНА ПОГОДНОСТ - Врвен чистење за затворен запечатен хард површини, вклучувајќи дрвени предмети, ламинатни, линолеум, плочка, винил, мермер, камен на сите видови на тврди подови, тепих, скали и windowsills, тросед и кревет, маса и завеса, итн; една алатка за сите вашиот хард кат чистење работни места.ГОЛЕМ DUSTBIN И ЕДНО КОПЧЕ ЗА ЛЕСНО ПРАЗНА - Екстра-големи dustbin со едно притискање на копчето за лесно празни и може да ја доловува нечистотија и домашно милениче коса без истекување.Ова издание е доволно за неколку соби и автомобил чистење.ОНА што ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - Нашите правосмукалка за домашно милениче коса, прашина и остатоци карактеристики мотор, продолжување стапче, моторните почиста главата, пукнатина млазницата, бришење прашина бришење прашина четка, мултифункционални четка за чистење, адаптер, складирање торба, прирачник за корисникот.Сите овие компоненти се направи за чистење на целата соба и почиста себе многу полесно отколку традиционалните правосмукалки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа