.

.

Метал Завртки Сет, 2 парчиња Преносни 316 од не ' Рѓосувачки Челик Завртки Машина Завртка Асортиман Комплет за Нуркање Завртки Пеперутка Завртки Крило Ореви Конструк

Метал Завртки Сет, 2 парчиња Преносни 316 од не ' Рѓосувачки Челик Завртки Машина Завртка Асортиман Комплет за

DEN 647.76
Достапност
Залиха

☆【Премиум Квалитет】 : Ова 100% сосема нов нерѓосувачки челик нуркање завртки сет id направен од висок квалитет на 316 од не ' рѓосувачки челик материјал, кој е отпорен на корозија и издржливи.Тоа не е лесно да се оштетат и ' рѓа, има сигурен квалитет и овозможува добар јачина на проширување во многу средини. ☆【Пеперутка Дизајн】 : машината завртка крило завртка прифаќа одлични производство со висока сигурност, и пеперутка дизајн на завртката глава ќе се зголеми латералниот имајќи површина и го прави тоа eaiser да се зацврсти. ☆【Одличен Додаток】 : нерѓосувачки челик завртки сет се користи за сврзувачки елементи во дом и канцеларија апарат, комуникациска опрема, брод собранието или други машини за индустрија, која е одлична замена за индустриски и изградба сврзувачки елементи. ☆【Лесни боја : прикажува како слики; количина : 2 парчиња/set; тежина : околу. 65g.Метал Завртки Сет, 2 парчиња Преносни 316 од не 'Рѓосувачки Челик Завртки Машина Завртка Асортиман Комплет за Нуркање Завртки Пеперутка Завртки Крило Ореви Конструкција за Монтажа Завртки за Полнење ★ 316 од не' рѓосувачки челик материјал има добра јачина на проширување и отпорност на корозија во многу средини. ★ Пеперутка дизајн на завртката глава ќе се зголеми латералниот имајќи површина и го прави тоа eaiser да се зацврсти. ★ Одлична замена за индустриски и изградба сврзувачки елементи. ★ Користи за сврзувачки елементи во дом и канцеларија апарат, комуникациска опрема, брод собранието или други машини за индустријата. ★ Лесни, преносливи, лесен за носење и употреба.Спецификација : Материјал : 316 од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Прикажува како слики Количина : 2 парчиња/set Тежина : Околу. 65g Пакет Листата : 2 x Завртки 2 x Пеперутка Завртки 4 x Подлошки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа