.

.

Фризерски Кајгана Четка, Перат Практични Погодно за Обновливи Коса Боење Апликатори за Салон за Патување(Brown)

Фризерски Кајгана Четка, Перат Практични Погодно за Обновливи Коса Боење Апликатори за Салон за Патување(Brown)

DEN 158.16
Достапност
Залиха

Бојата на косата четка е специјално дизајнирана да ви помогне да се применуваат на боја рамномерно на вашата коса.Користејќи ги посочи се справи со дизајн, кој го направи поделба и разграничување на косата едноставен и лесен.Направени од високо квалитетна ABS материјал, постабилна и издржливи, може да се користи за долго време.Оваа боја на косата четка е погодна за различни прилики, како што се салон, патување, и така натаму.Перат и еднократно, ова коса боја на четката може да се користи за многу пати после миење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа