.

.

FitTurn Бендови Компатибилен со Letsfit Smart Watch ID205L,6-Pack Замена 19mm врвка за околу Рака Брзо Ослободување Водоотпорен Меки Силиконски Види Бенд Letsfit ID205L Smartwatch

FitTurn Бендови Компатибилен со Letsfit Smart Watch ID205L,6-Pack Замена 19mm врвка за околу Рака Брзо Ослободување

DEN 213.12
Достапност
Залиха

✦ високо-квалитетни✦ за Letsfit Smart Watch ID205 L види бенд направени од премиум Силикони со 304 бранеа од нерѓосувачки челик тока,многу издржливи и удобно.Бидете сигурни дека ќе цел на соодветна големина и ќе биде многу среќен. ✦Види рака големина : ✦ 19mm,должина : 75mm*120mm,дебелина : околу 2,5 mm.6 бои се Розева боја,Црна,Портокалова,Црвена,Теал,Сива.Ве молиме имајте на ум : Постои малку боја разликата помеѓу производот и на слика. ✦Удобно искуство✦за Letsfit Smart Watch ID205 L Фитнес Тракер smart watch бенд со супер меки и издржливи силикони ви гарантира удобно носење искуство.Мала тежина, совршено се вклопуваат кога правиш спорт. ✦Безбедно и лесно да се замени ✦ Доаѓаат со 2 игли , Лесно може да го замени.И со 2 бенд чувар да се осигура дека опашката на вашиот wristband ќе не слајд надвор, за безбедноста на вашиот Letsfit Smart Watch ID205 L smart watch.Ако не сте задоволни со производите,без оглед на тоа што проблемот е,само е-мејл нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши. ✦Она што ќе добиете : ✦ замена за околу рака, и две суровини и ушите.Имајте на ум дека оваа рака се согласува да го 19mm се види, бидејќи некои модели имаат специјални уши, ве молиме контактирајте со нас однапред да се купи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа