.

.

ZCXINW Samsung S8plus Екран Заштитник Анти-Peeping Приватност Мобилен Телефон Филм Анти-Капка Шок Калено Филм (Црна, Samsung note9)

ZCXINW Samsung S8plus Екран Заштитник Анти-Peeping Приватност Мобилен Телефон Филм Анти-Капка Шок Калено Филм (Црна,

DEN 1706.40
Достапност
Залиха

Само За Samsung S8/S8plus/S9/S9plus/Note8/Note9.Со цел да ви се заблагодарам за вашата доверба во нас и да ја посетите продавницата, откако ќе ги купите нашите производи, ние ќе ви испратиме исклучителна подароци, мистериозен подарок.Дизајн : 3 D крива работ процес на дизајн,повеќе отпорен на гребење, не е лесно да се пробие на екранот.Користење на напредни анти-peeping технологија,Гледајќи од пред-се соочуваат со HD екран е транспарентна, и од насока под 45 степени агол, тоа е црн екран.Ова ќе ефикасно мравка-peeping и да се заштити вашата приватност.9 H високо-транспарентно калено филм, повеќе отпорни на абење, не се плашат од несакани гребење во животот.Прецизност намалување на конкретно одговара на Samsung S8/S8plus/S9/S9plus/Note8/Note9.Мазни рабови не влијае на текстура на телефонот,се врати гола метал се чувствуваат.Висок квалитет на приватност екран заштитник, со Висока Дефиниција, без мака, балон-бесплатна инсталација.Dustproof, анти-отпечаток, oleophobic и водоотпорен, со силно чувство на искуство.Не леплива остатоци кога отстранети.Враќање на чувството на гол машина,покажуваат оригинални рамка на мобилен телефон.Така може да се доживее совршено чувство на вашиот телефон. 100% Задоволство Гаранција - 30 дена бесплатен врати и наплата услуга, добредојдени да се тестираат нашите производи.Фотографијата е реално, она што го гледате е она што го добивате, ве молиме да се чувствуваат слободни да го изберат.Вашето мислење е движечка сила за нашата подобрување.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви обезбедиме пријателски и ефективна поддршка.Со нетрпение очекувам да вашата цел.Спецификации : 1.За заштита на приватноста на филмот ја заштитува вашата приватност затоа што не се загрижени за се peeking со други повеќе. 2. 100% сосема нов и висок квалитет. 3. Анти-нула и издржливи. 4. Анти-отпечаток, анти-прашина, вода и масло отпорни. 5. Анти-пукање, по скршени може да остане иста. 6. Допрете непречено и висока осетливост. 7. Лесно да се инсталира и балон за слободни.Пакет Содржина : 1 × Приватност Калено Стакло Екран Заштитник Филм За Samsung S8/S8plus/S9/S9plus/Note8/Note9 Phone Филм Кутија*1 Мистериозни подарок *1.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа