.

.

Звук Копче - 30 Секунди Обичај Книжени Зборува Копче-Рекорд & Репродукција на Вашиот Сопствен Порака Квалитет на Гласовен Снимач на Звук-Одговор Сирена (ЦРВЕНА+Sliver)

Звук Копче - 30 Секунди Обичај Книжени Зборува Копче-Рекорд & Репродукција на Вашиот Сопствен Порака Квалитет на

DEN 382.80
Достапност
Залиха

* Мулти-Функции : Идеален како подарок за двете возрасни и деца , се учат & алатки за учење, употреба (office use, за домашна употреба , пет употреба , како многу како што можете да замислите.Можете да снимате било реченица, порака, или звучен ефект сакате!Ова ви овозможува да го користите тоа во неограничен број на начини дома, во канцеларија, на училиште, шега, или замолчени подарок. * Со висок и добар квалитет на звукот : Уживајте силен, висок квалитет на звукот кога го користите вашиот снимање зборува кутија!По снимањето на вашата порака, за зуи звук, или фраза, флип се префрлат на дното на копчето за да се "репродукција" на владата.На јачината на звукот на репродукција е гласна и јасна, што го прави лесен за секого да се приклучат во забава.Вашиот копчето се напојува со две ААА батерии.Заменете ги батериите кога звук добива ниско ниво за да уживаат целосни, јасни звук уште еднаш. * Голема новина играчка подарок : Одлична за смешни шега, канцеларија биро gadget, замолчени дарови, оставајќи значајни пораки за вашите најблиски, игра ѕвончето, па дури и алтернативна комуникација и говорната терапија!. * On-the-Go Преносливост : Лесен и компактен, нашиот гласовен снимач оди насекаде ќе се направи!Само се лизга во вашата чанта, џеб или ранец и секогаш ќе имаат намирници листа, за состанок потсетник или охрабрувачки порака од некој близок во некоја рака е да се достигне. * Издржлив и заштита на животната средина : Сите материјали ги исполнува Ro HS и EN71 сертификација , ова копче исто така го посетуваат центарот за заштита на животната средина, се направи вас и вашето семејство здравје и далеку од тешки метали.Карактеристики Димензии : 3.5 х 3.5 x 1.4 инчи Материјал : ABS пластика Траење Време : 30 Секунди Напон : 3 V 2x AAA Батерии Како да работат смешно копчето ? 1.Поправи до 2 x AAA батерии. 2. Притисни на префрлете се на дното на катастарот на недвижности. 3.Притиснете на копчето за снимање на вашето гласовно или поздрав зборови, се зборува блиску до микрофонот ќе го направи вашиот глас погласно и јасно . 4.Притисни на префрлете се на дното за да се ИГРА. 5.Притиснете го копчето еднаш, убав глас игра. 6.Рекорд повторно ќе се отстрани претходните глас.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа