.

.

ЛГБТ Геј Мажите Знаме (2.5x1.5) Везени Печ Железо-На Грб Закрпи

ЛГБТ Геј Мажите Знаме (2.5x1.5) Везени Печ Железо-На Грб Закрпи

DEN 143.76
Достапност
Залиха

Премиум Квалитет Знаме Печ со 100% Детални Везови.Добиете голема вредност за пари со нашиот бренд нови и високо-квалитетни Печ.Може да се користи на фармерки, јакни, маици, палта, чанти, Чевли, Капи, паричници и сл.Тоа е лесно да се примени метод го прави совршен за дамки, кршење и mending облека.Како да се Железо?Appliques и везени закрпи може да се пеглаат кон нешто што може да се железо : маици, фармерки, капи, панталони, здолништа, итн. (Железо на Закрпи Само)Направи вашиот ранец или tote единствен!Со железо за да можете да креирате нов изглед веднаш.Тоа е толку лесно.Топлина печат да полиестер/памучни ткаенини.Не се применуваат на ветер носат (водоотпорен), високо еластична, rayon, најлон или три-ацетат ткаенини.Откако се применува, applique е трајно во прилог на облека и се перат, сува може и сув cleanable.За машина за перење, да се претвори облека внатре-надвор пред перење и сушење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа