.

.

Autotech Парк Снег Капак и Sunshade Компатибилен со 2011-2019 Ford Fiesta Седан, Пред Шофершајбната Маска

Autotech Парк Снег Капак и Sunshade Компатибилен со 2011-2019 Ford Fiesta Седан, Пред Шофершајбната Маска

DEN 383.76
Достапност
Залиха

Снегот ги Покрие и Sunshade за 2011-2019 Ford Fiesta Седан.Зачувај вашето време во утро-заштеда на време и трошоци за гориво со веќе има да се одмрзне на вашето возило, остатоци од мраз или снег во тешките зимски утра.Тоа го спречува шофершајбната од прашина/ снег/ остава/ прашина. 4 СЛОЕВИ на МАТЕРИЈАЛ,НАДГРАДБА на ЗАШТИТА : Нашиот автомобил шофершајбната снег маска е направена од 4 слоеви премиум материјалот.Тие се ЈП Алуминиумска фолија, Памучна ткаенина, Памук, свила, Nonwoven и ЈП филм.На шофершајбната поклопецот е подебел,Анти-УВ, водоотпорен, отпорно на гребење и Мраз за одбрана.Сите-Сезона целосна заштита : се направени од премиум материјалот за водоотпорна издржливост.Може да се користи во целата сезона - заштита на автомобил од мраз, снег или мраз се наредат на шофершајбната во зима, и да се задржи кул автомобил во лето, на блокот на прашина во пролет и да се чува далеку од паднатите лисја во есен.Лесно да се Инсталира & Продавница : windows покритие може да биде инсталирана во неколку минути што не се алатка и дополнителна страна е потребно.Обичај се вклопуваат Снег Капак и Sunshade за 2011-2019 Ford Fiesta Седан.Зачувај вашето време во утро-заштеда на време и трошоци за гориво со веќе има да се одмрзне на вашето возило, остатоци од мраз или снег во тешките зимски утра.Тоа го спречува шофершајбната, стакло, огледала од прашина/ снег/ остава/ прашина. 124 СЛОЕВИ на МАТЕРИЈАЛ,НАДГРАДБА на ЗАШТИТА : Нашиот автомобил шофершајбната снег капакот е изработен од 5 слоеви премиум материјалот.Тие се ЈП Алуминиумска фолија, Памучна ткаенина, Памук, свила, Nonwoven и ЈП филм.На шофершајбната поклопецот е подебел,Анти-УВ, водоотпорен, отпорно на гребење и Мраз за одбрана.Сите-Сезона целосна заштита : се направени од премиум материјалот за водоотпорна издржливост.Може да се користи во целата сезона - заштита на автомобил од мраз, снег или мраз се наредат на шофершајбната во зима, и да се задржи кул автомобил во лето, на блокот на прашина во пролет и да се чува далеку од паднатите лисја во есен.Лесно да се Инсталира & Продавница : windows покритие може да биде инсталирана во неколку минути што не се алатка и дополнителна страна е потребно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа