.

.

1784-CP10 RS232 да RS485 Програмирање Кабел за Allen Bradley AB САЛАДИН 5 Серија

1784-CP10 RS232 да RS485 Програмирање Кабел за Allen Bradley AB САЛАДИН 5 Серија

DEN 1164.00
Достапност
Залиха

1784-CP10 RS232 да RS485 Програмирање Кабел за Allen Bradley AB САЛАДИН 5 Серија.Опис : Ова е директна замена кабел за Allen Bradley Програмирање Кабел 1784-CP10 САЛАДИН 5 ((сериски)) Ова е директна замена на скапи верзија таму, ги има сите исти функции.Ова е за сите што треба да комуницираат помеѓу PLC и PC.Само дел од трошоците за индустрискиот производ кој што го сакате.Ова е професионално направени кабелот директно од индустриска автоматизација на фабриката, а не дома направени верзија.Ние продаваме голем број на овој кабел и офлајн, квалитетот е загарантирана.Слични производи : Висок квалитет на USB-1761-CBL-PM02 Allen Bradley Програмирање Кабел за A-B Micro Logix 1000 Серијата,слободни shipping US$ 29.88/парче со Висок Квалитет Дијамант Форма 1747-ПИК Allen Bradley Програмирање Кабел за A-B SLC-500 серија, Слободни shipping US$ 29.49/парче со Висок квалитет Дијамант форма USB-1747-CP3 Програмирање Кабел за Allen Bradley A-B SLC Серија САЛАДИН, бесплатни shipping US$ 26.88/парче 2011 НОВИ Smart USB-1761-CBL-PM02 Програмирање Кабел за Allen Bradley Micrologix 1000 серијата,Поддршка WIN7,Слободни shipping US$ 25.14/парче Бесплатен Превозот 1747-ПИК 1747 PIC Програмирање Кабел за Allen Bradley A-B SLC - 500 серија 5/00, 5/01, 5/02 или 5/03 US$ 16.99/парче Промоција!Висок квалитет на USB-1747-CP3 Програмирање Кабел за Allen Bradley A-B SLC Серија САЛАДИН, слободни shipping US$ 19.88/парче Бесплатен Превозот 1761-CBL-PM02 Allen Bradley Програмирање Кабел за A-B Micro Logix 1000 Серијата,1761 CBL PM02 US$ 11.99/парче бесплатен превозот 1747-CP3 Allen Bradley Програмирање Кабел за SLC 5/03-5/04-5/05 САЛАДИН's US$ 7.99/парче.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа