.

.

Handhold Steamer Спреј за Кожа Навлажнувачки Уред Со 3350mAh Батеријата Мултифункционален Steamer

Handhold Steamer Спреј за Кожа Навлажнувачки Уред Со 3350mAh Батеријата Мултифункционален Steamer

DEN 1386.24
Достапност
Залиха

1.Влага, анти-статички, може да се користи за лице, тело и коса. 2.Навлажнувачки апарати комбинира со мобилен за напојување, кој може да ви помогне да се Задржи влагата и полнење на вашиот мобилен телефон во исто време. 3.Дизајн на голем резервоар, тоа е лесно да се додаде вода и се чисти. 4.На капацитетот на батеријата е 3350m Ah .тоа може да ви наплати i Phone6 повеќе од еднаш. 5.Компактен дизајн го прави лесно да се стави во торба, исто така, патува лесно.Ова е humidification уред и мобилни моќ конектор 2 функции во еден уред.Со голема брзина на вибрации на техника со користење на микро честички вода не почне да вибрира повеќе од 160,000 пати во секунда, ќе навлезат до секоја педа на вашата кожа во cuticle и да ви се длабоко влогови.Можете да ги користите по шминка.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа