.

.

Елф Куќа Картичка Божиќ со Убави Цвеќиња и Растенија Илустрација Кука, Купола од Стакло Кука, Уметнички

Елф Куќа Картичка Божиќ со Убави Цвеќиња и Растенија Илустрација Кука, Купола од Стакло Кука, Уметнички

DEN 97.68
Достапност
Залиха

Чанта кука - чанта закачалка.Подарок за мајка ми - подарок за жената - подарок за сестра - деверуша подарок - подарок за неа.Обичај фото Чанта Закачалка - Вашата слика од чанта закачалка - Персоналните чанта закачалка.На high-definition фотографии се ставени во садот под куполата стакло.Ова е вистинска занаетот.Оваа згодна и стилски занаетчиски доаѓа со бесплатен подарок кутија или подарок газа торба.Фотографиите во фиоката може да биде персонализирана, тоа може да биде било која слика сакате, но треба да се испрати до мене во исто време како ќе го купите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа