.

.

Samzary Едноставна Пенкало Торба Молив Случај Носителот Симпатична Складирање Козметички Торба Торбичка Канцелариски со Двојно Патент за Резерви на Студентите за Ст

Samzary Едноставна Пенкало Торба Молив Случај Носителот Симпатична Складирање Козметички Торба Торбичка Канцелариски

DEN 101.04
Достапност
Залиха

Материјал : СТП; Пакет се Вклучени : 1 *молив торба.Не само едноставен, но исто така и практична, лесна тежина за удобен носи со.Ни овозможи да ги користат за различни предмети во одвоени кеси, погодна за ученици, студенти или канцеларијата на работниците.Совршен Подарок Давање : Тоа е добар избор за семејството, соученици и пријатели како Божиќен подарок.Можете да го направите за вашето дете за на училиште, употреба.Бидејќи тоа е многу симпатична да ги привлече.Интегрирани модерен боја поедноставен дизајн.Productdescription Име : Pencilbag Материјал : PUPackage Included : 1 *молив торба Функција : Не се само убави, но, исто така, практична, лесна тежина forconvenient носи со.Гроздобер дизајниран патент може да се затвори без проблеми, tightlyand сигурно, повеќе удобен и вода, наместо да носи тешки walletbag.Нашата Услуга : Yoursatisfaction и евалуација се многу важни за нас .Ве молиме да не информирате беа прво место во случај да имаат било поплаки или сугестии кон ourproducts и услуга, ние ќе ви понуди задоволителен одговор како е aspossible.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа