.

.

Muranba◕ᴗ◕ Женска Секси долна Облека Модни Чипка Sleepwear Искушението Babydoll долна облека Nightdress

Muranba◕ᴗ◕ Женска Секси долна Облека Модни Чипка Sleepwear Искушението Babydoll долна облека Nightdress

DEN 78.96
Достапност
Залиха

✪За Muranba: На Muranba продавница е сервис-базирани и производи се во сржта.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи!. ✪За Превозот : Како и обично, ние можеме да брод вашата нарачка од 2 работни дена, освен за посебни денови како што е Кинеската Нова Година Празник.ние сме испраќање на стока од кина, обично тоа треба цела 10-25 дена.Ако сакате да добиете на курир во помалку време, можете да изберете да препорачана превозот.Препорачана превозот е обично во рок од една недела и ќе добиете курир.Ако не ја прими стоката во рамките на одредено време, не грижете се, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши проблемот што е можно поскоро!. ✪За Политика на Враќање: Доколку ставката што сте ја добиле не е како што е опишано (или скршени), ве молиме контактирајте ме.Јас ќе испрати сте нов пар или можете да добиете рефундација. (делумна или целосна наплата од консултирани од страна на двете страни). ✪Стил:лабава одговара, туника, т-маица, фустан, резервоар фустан, замав фустан, домот, А-линија, шема, бохемски,Супер меки,еластичен и лесен,Елегантен висок квалитет на ткаенина,многу мека на допир и се носат. ✪Фестивал:Octoberfest Црн петок 2019 Сајбер понеделник 2019 Божиќ облечи Божиќ, нова година 2019 новогодишните украси octoberfest фустан црн петок, црн петок продажба црн петок кошула ноќта на Вештерките се облекуваат за ноќта на Вештерките новогодишните ева нова година фустан. ☛ Карактеристики : ☛ главната материјал на долна облека е полиестер и eyelash чипка, кој прави да изгледа повеќе жива и секси. ☛ На Градник прилагодливи шпагети ремени, ☛ Нека ви среќен поминуваат секој ден ☛ Давање на некој близок или пријател или себе е голем дар. ☛ Сезона : Четири сезони ☛ Пол : Жените ☛ Повод : Секси ☛ Материјал : Полиестер ,Чипка ☛ Стил : Случајни,Секси ☛ Ракав должина : без Ракави ☛ Како да се мијат : Рака мие Ладно ☛ Она што ќе добиете за : 1 Сет Lingerir ☛ Големина : S Биста : 80-84cm/31.4-33" Половината : 64-68cm/25.1-26.7" Хип : 88-92cm/34.6-36.2" ☛ Големина : M Биста : 84-88cm/33-34.6" Половината : 68-72cm/26.7-28.3" Хип : 92-96cm/36.2-37.7" ☛ Големина : L Биста : 88-92cm/34.6-36.2" Половината : 72-76cm/28.3-29.9" Хип : 96-100cm/37.7-39.3" ☛ Големина : XL Биста : 92-96cm/36.2-37.7" Половината : 76-80см/29.9-31.4" Хип : 100-104cm/39.3-40.9".

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа