.

.

Hilitand Дигитални Камери, Лесни Преносни со Lanyard Деца Камери, Роденденски подарок за денот на Благодарноста Божиќ Деца(Розева)

Hilitand Дигитални Камери, Лесни Преносни со Lanyard Деца Камери, Роденденски подарок за денот на Благодарноста

DEN 748.56
Достапност
Залиха

Опремен со трајни lanyard.Децата можат да се откажам минијатурна камера околу својот врат без да се грижиш за камерата паѓање или губење на тоа.Камерата е добар придружник за вашето дете секојдневниот живот или одмор патувања.Децата на камерата поддржува повеќе јазици.Ова е најдобриот ден на Благодарноста/Божиќ/роденденски подарок за децата.Децата камери се изработени од еколошки материјали, кои се издржливи и безбедни за мал и лесен деца, лесно да се носат.Вграден 600m Ah батерија може да се направи фотографија или видео време до 2 часа.Поврзете со компјутер преку USB кабел за префрлување на фотографии/видео записи или да наплатат децата камери.Децата камери има многу функции, вклучувајќи 12 MP фото, видео снимање, репродукција, одложен слика, континуирано снимање, итн.Децата може да се изберат различни сцени и фото рамки пред преземање на слики.Функција : 1. Децата камери се изработени од еколошки материјали, кои се издржливи и безбедни за мал и лесен деца, лесно да се носат.2. Опремен со трајни lanyard.Децата можат да се откажам минијатурна камера околу својот врат без да се грижиш за камерата паѓање или губење на тоа.3. Децата камери има многу функции, вклучувајќи 12 MP фото, видео снимање, репродукција, одложен слика, континуирано снимање, итн.Децата може да се изберат различни сцени и фото рамки пред преземање на слики.4. Вграден 600m Ah батерија може да се направи фотографија или видео време до 2 часа.Поврзете со компјутер преку USB кабел за префрлување на фотографии/видео записи или да наплатат децата камери.5. Камерата е добар придружник за вашето дете секојдневниот живот или одмор патувања.Децата на камерата поддржува повеќе јазици.Ова е најдобриот ден на Благодарноста/Божиќ/роденденски подарок за децата.Спецификација : Предмет Тип : Дигитални Camera Material : ABSColor : Како Слики Прикажани Тежина : Околу. 143g/5oz Model : T2 Screen : 2 инчен IPS screen Photo резолуција : 4000 X3000 Features : фото, филтер, видео, континуирано снимање, timing Storage : до 32 GB меморија картичка (не е вклучен)Батерија тип : 600m Ah литиум battery Charging време : 1.5-2 hours Use време : околу 2 hours Package Листа : 1 x Camera1 x Lanyard1 x Податоци Cable1 x Manual Note : производот треба да биде вметната по чување на картичка може да се користи.

Параметрите на стоката

Item Type:
Digital Camera
Material:
ABS
Color:
As Pictures Shown
Weight:
Approx. 143g/5oz
Model:
T2
Screen:
2 inch IPS screen
Photo resolution:
4000X3000
Features:
photo, filter, video, continuous shooting, timing
Storage:
up to 32GB storage card (not included)
Battery type:
600mAh lithium battery
Charging time:
1.5-2 hours
Use time:
about 2 hours
Package List:
1 xCamera1 xLanyard :
1 x Data Cable :
1 x Manual :
The product should be inserted after the storage card can be used :

Подобро ви се допаѓа