.

.

CHOUBENBEN Компатибилен со Твин Ѕвезда ClassicFlame Класичен Пламен Dura Пламен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот Далечински Управувач 36II201CGT 36II201CGT-A003 36II201CGT-СИВА 48II201CGT (T-B17)

CHOUBENBEN Компатибилен со Твин Ѕвезда ClassicFlame Класичен Пламен Dura Пламен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот

DEN 695.52
Достапност
Залиха

★ Компатибилен со Твин Ѕвезда Classic Flame Класичен Пламен Dura пламен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот Далечински Управувач 36 II201 CGT 36 II201 CGT-A003 36 II201 CGT-СИВА 48 II201 CGT (T-B17). ★ ОВА НЕ Е УНИВЕРЗАЛЕН Близнак Ѕвезда Classic Flame Dura пламен Камин Далечинска Контрола, Ако не сте сигурни за што далечински да ги ред за вашиот единица, ве молам, само нас контакт пред да нарачате. ★ Далечинскиот работи без било програмирање директно од пакетот. (T-B17) Компатибилен со Твин Ѕвезда Classic Flame Класичен Пламен Dura пламен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот Далечински Управувач 36 II201 CGT 36 II201 CGT-A003 36 II201 CGT-СИВА 48 II201 CGT (T-B17).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа