.

.

600pcs Јасно Помине Совети Долго Stiletto Акрилик Лажни Ноктите со Буци Сјај и Кристал за Жените Grils Тинејџерите Помине Уметност Декорација Материјали

600pcs Јасно Помине Совети Долго Stiletto Акрилик Лажни Ноктите со Буци Сјај и Кристал за Жените Grils Тинејџерите

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Маникир поставена вклучувајќи : 600pcs stiletto помине совети ,1 кутија мешана форма Светкава помине сјајот sequins, 1 тркала AB боја на ноктите кристал, 1 тркало 12 боја и Кристал.Лажни нокти : Јасно акрилик лажни нокти, вклучувајќи 10 различни големини со 50 ноктите на секоја големина што одговара на повеќето прсти.Ноктите лесно може да се намали и обликот со твоите дизајниран должината и големината со нокти датотека.Дизајниран со половина поклопец и лесен за датотека, боја, или украсени со шарени дезени, изгледа многу природно и убаво и остварување на вашите нокти, стилски и шармантна.Мулти-форма и бои помине sequin : неправилни помине снегулки, срцето, ѕвезда, месечината, дијамант, и одново, и др.Боја ќе се промени кога се гледа од различни светла и агли.Можете да ги користите Светкава sequins сјај за декорација на вашите нокти, домашен, мобилен телефон случај, очила, направени картичка, телото уметност, лицето, косата и око шминка и сл.НЕМА.0 :1.65 инчен * 0.47 инчен ; БР.5 :1.37 инчен * 0.35 инчен;.НЕМА.1 :1.57 инчен * 0.45 инчен ; БР.6 :1.33 инчен * 0.31 инчен;.НЕМА.2 :1.49 инчен * 0.43 инчен ; БР.7 :1.26 инчен * 0.27 инчен;.НЕМА.3 :1.41 инчен * 0.39 инчен ; БР.8 :1.18 инчен * 0.25 инчи;.НЕМА.4 :1.41 инчен * 0.35 инчен ; БР.9 :1.14 инчен * 0.23 инч.Ноктите sequins : . 12 мрежа симпатична помине sequins Оваа помине сјајот sequins може да биде декор вашата природна и лажни ноктите.Лажни ноктите Боја : Јасно Материјал : ABS Облик : половина капак.Пакување : 500 КОМПЈУТЕРИ со пред-број торба(Број 0-9) Големина : 10 големина, 50pcs секоја големина, 500pcs целосно.Можете исто така да користите ноктите алатки за да се намали и полски овие лажни ноктите на повеќе одговара беспрекорно вашите нокти.Тука е големината детали должина(во)*ширина(во).НЕМА.0 :1.65 инчен * 0.47 инчен ; БР.5 :1.37 инчен * 0.35 инчен;БР.1 :1.57 инчен * 0.45 инчен ; БР.6 :1.33 инчен * 0.31 инчен;БР.2 :1.49 инчен * 0.43 инчен ; БР.7 :1.26 инчен * 0.27 инчен;БР.3 :1.41 инчен * 0.39 инчен ; БР.8 :1.18 инчен * 0.25 инчи;БР.4 :1.41 инчен * 0.35 инчен ; БР.9 :1.14 инчен * 0.23 инч.Овој сјај може да се примени за нокти, ноктите и акрил УВ Гел ноктите.Исто така, може да се работи за поздрав картичка изработката, Уметности & Занаети, девојка лигите партија, книги, shooes,шише, мобилен телефон случај, се соочи со шминка, тело, Божиќ, совршен за сите ваши светкавиот изработката потреби.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа