.

.

[2 Pack] - МИЈАЧКИТЕ Екран Заштитник за Apple Види Серија 3 42mm, Мек, Флексибилен Јасно TPU Отпорен на Гребење Лекување Вода Отпечаток дупка со Отпорни Лесно Процесот на Инст?

[2 Pack] - МИЈАЧКИТЕ Екран Заштитник за Apple Види Серија 3 42mm, Мек, Флексибилен Јасно TPU Отпорен на Гребење

DEN 239.76
Достапност
Залиха

[Компатибилен] Компатибилен со Apple Види Серија 3 42mm, Наменета само за 42mm Apple се Види на екранот за да се вклопуваат. [Високо ниво на Транспарентност] Престојуваат јасно, без било каква загуба на вистински квалитет на Apple се Види на екранот. [Целосна покриеност] Одговара совршено на вашиот Apple Види екран, заштита на работ на работ безбедно. [Дупка со Отпорни] Спречување на вода и отпечатоци од прсти со Oleophobic слој. [Супериорен Лекување] Расчистување далеку мали гребнатини или флеки за добра како нов ултра-го исчистите екранот во рок од неколку часа. [Лесно, Чекор-по-чекор Примена] Едноставна Останатите балони ќе исчезнат по неколку часа. [Вклучувајќи] Мијачките Екран Заштитник X2, Алкохол Брише X2, Микрофибер Крпа X2, Прашина Отстранување Налепници X2, Носителот X2, Squeegee X1, Упатство За Инсталација X1.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа