.

.

Децата Камера,HD Дете Дигитална Камера за Видео Рекордерот Играчка со 2 Инчен IPS Екран,Филтер/Континуирано Снимање/Мерењето Функција,Фестивалот/Роденденски Подарок

Децата Камера,HD Дете Дигитална Камера за Видео Рекордерот Играчка со 2 Инчен IPS Екран,Филтер/Континуирано Снимање/Мерењето

DEN 748.56
Достапност
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【Децата Камера】Децата камери се изработени од еколошки материјали, кои се издржливи и безбедни за мал и лесен деца, лесно да се носат. 【Батерија Дете Камера】Вграден 600m Ah батерија може да се направи фотографија или видео време до 2 часа.Поврзете со компјутер преку USB кабел за префрлување на фотографии/видео записи или да наплатат децата камери. 【Мултифункционален】Децата камери има многу функции, вклучувајќи 12 MP фото, видео снимање, репродукција, одложен слика, континуирано снимање, итн.Децата може да се изберат различни сцени и фото рамки пред преземање на слики. 【Трајни Lanyard】Опремени со трајни lanyard.Децата можат да се откажам минијатурна камера околу својот врат без да се грижиш за камерата паѓање или губење на тоа. 【Деца Подарок】камерата е добар придружник за вашето дете секојдневниот живот или одмор патувања.Децата на камерата поддржува повеќе јазици.Ова е најдобриот ден на Благодарноста/Божиќ/роденденски подарок за децата.Спецификација : Предмет Тип : Дигитална Камера Материјал : АБС Боја : Како на Слики Прикажани Тежина : Околу. 143g/5oz Модел : T2 Екран : 2 инчен IPS екран Слика резолуција : 4000 X3000 Карактеристики : фотографија, филтер, видео, континуирано снимање, мерење на времето за Складирање : до 32 GB меморија картичка (не е вклучен) Батерија тип : 600m Ah литиум батерија време на Полнење : 1.5-2 часа Користење време : околу 2 часа Пакет Листа : 1 x 1 x Lanyard 1 x Кабел за Податоци 1 x Прирачник Забелешка : производот треба да биде вметната по чување на картичка може да се користи.

Параметрите на стоката

Item Type:
Digital Camera
Material:
ABS
Color:
As Pictures Shown 
Weight:
Approx. 143g/5oz
Model:
T2
Screen:
2 inch IPS screen
Photo resolution:
4000X3000 
Features:
photo, filter, video, continuous shooting, timing
Storage:
up to 32GB storage card (not included)
Battery type:
600mAh lithium battery
Charging time:
1.5-2 hours
Use time:
about 2 hours
Package List:
1 x Camera  :
1 x Lanyard :
1 x Data Cable :
1 x Manual :
Note:
The product should be inserted after the storage card can be used. :

Подобро ви се допаѓа