.

.

OCPTY Моќ Прозорец Регулаторот со Моторни Собранието Замена Пред Лево Возачи Страна Прозорец Регулаторот одговара за план за 2011-2015 за Chevy Cruze го Замени 75226747 94532757 95174196 9

OCPTY Моќ Прозорец Регулаторот со Моторни Собранието Замена Пред Лево Возачи Страна Прозорец Регулаторот одговара

DEN 1235.76
Достапност
Залиха

Замена : За план за 2011-2015 за Chevy Cruze Моќ Прозорец Регулаторот.Карактеристики : Квалитет и тестирани за да се обезбеди лесна инсталација, оптимални перформанси, и поголема трајност.Инсталација : Едноставен Електричниот Приклучок во Собранието - Без жица спојување е потребно.Нови Компоненти : Погодност во поправки,изработени од високо квалитетни, трајни материјал за подолг живот,ги задоволуваат или надминуваат вашите возила барања за fitment, структурни конфигурација, сила, и вртежен момент.Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека тоа е правилна примена тип на моќ прозорец регулаторот пред цел. 2011-2012 Chevrolet Cruze База Седан Со 4 Врати 1.8 Л. 2014-2015 Chevrolet Cruze Дизел Седан Со 4 Врати 2.0 Л план за 2011-2015, Chevrolet Cruze Еко Седан Со 4 Врати 1.4 Л. 2015 Chevrolet Cruze L Седан Со 4 Врати 1.8 Л план за 2011-2015, Chevrolet Cruze LS Седан Со 4 Врати 1.8 Л план за 2011-2015, Chevrolet Cruze LT Седан Со 4 Врати 1.4 Л план за 2011-2015, Chevrolet Cruze LT Седан Со 4 Врати 1.8 Л план за 2011-2015, Chevrolet Cruze LTZ Седан Со 4 Врати 1.4 Л.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа