.

.

1pc SK10 10мм Линеарна Имајќи Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC Рутер SH10A

1pc SK10 10мм Линеарна Имајќи Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC Рутер SH10A

DEN 1574.40
Достапност
Залиха

Производот е со добар квалитет.ние ќе се тестира на производот Пред превозот.Проценето Време на Испорака : 6-24 дена(trackable)- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-9 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $200, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Ние сме професионални дистрибутер на CNC Производ.Ние, исто така, го продаде други видови на производи.само за пребарување на модел број во нашата продавница.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Вклучувајќи : 1pc SK10 10мм линеарна имајќи железнички вратило поддршка XYZ Табела CNC Рутер SH10 A.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа