.

.

Коса и Тело Измијте Фармацевт, Течни/Гел

Коса и Тело Измијте Фармацевт, Течни/Гел

DEN 641.52
Достапност
Залиха

Цена За : Секоја Рефил Тип : Кертриџ Крај : Сјајни Предмет : Коса и Тело Измијте Фармацевт Висина : 11-3/8" Материјал : Пластични Карактеристики : Сигурен Прирачник Фармацевт, Гарантира за Живот и Biocote Заштитени, Прилагодување е Достапно Операцијата на Владата : Прирачник Боја : Бела Сапун/Лосион Тип : Течни/Гел Планината Тип : Ѕид Длабочина : 5-3/4" Рефил Големина : 2000m L Ширина : 6-3/8".Земја на Потекло (предмет на промена) : Велика Британија. 'Коса и Тело Измијте Фармацевт, Сапун/Лосион Тип Течни/Гел, Операцијата на Владата Прирачник, Рефил Тип Кертриџ, Рефил Големина 2000m L, Материјал Пластика, За Употреба Со Mfr.Нема.HAB2 LT, Планината Вид Ѕид, гланц, Бела Боја, Висина, 11-3/8 Во., Ширина 6-3/8 Во., Длабочина 5-3/4 In., Карактеристики Сигурен Прирачник Фармацевт, Гарантира за Живот и Biocote Заштитени, Прилагодување е Достапно '.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа