.

.

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #25 Dixon Одделение Бивол Sabres

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка 25 Dixon Одделение Бивол Sabres

DEN 47.76
Достапност
Залиха

Бивол Sabres.Dixon Одделение.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #25 Dixon Одделение Бивол Sabres.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа