.

.

AINING Само Додадете Оцет и Вода (Виолетова).Микробранова Чистач на Пареа Лути Мама Лесно да се Чисти Crud во Минути. Брза Акција Пареа Кујна Gadget. (Виолетова)

AINING Само Додадете Оцет и Вода (Виолетова).Микробранова Чистач на Пареа Лути Мама Лесно да се Чисти Crud во Минути.

DEN 155.76
Достапност
Залиха

Користење на едноставни, се прво отстрани лути мајка коса и главата од телото, а потоа додадете оцет и вода да се пополни линии на телото.им помогне Исчисти : само додадете оцет и вода, а потоа микробранова за 3-7 минути,Додека Microwaving, Пареа Експлозии надвор од својата Глава Омекнување главата да омекне и пуштање во микробранова нечистотија.микробранова чистење со Вода и Оцет.Не Треба да се Користи Опасни Хемиски & Дамка Removers.дамките за брзо и лесно чистење.додадете стискаш на Сок од лимон (или суштината) на течност за пријатен мирис.намалувања микробранова печка.Паметен Дизајн Ќе Направи Одличен Подарок за Било кој Повод.AINING Лути Мама Микробранова Почиста чисти crud од вашата микробранова печка само неколку минути! 1. Само додадете оцет и вода, а потоа микробранова за 5-7 минути.Сите crud и дамки ќе го изгубат исклучување и расклопување, вие само ги надолу со партал лесно. 2. Се ПРЕПОРАЧУВА : Додавање на келеш на сок од лимон за да ја смесата да се неутрализира мирис кога го користите AINING Лути Мама.Не мешавина премногу оцет кога го користите, инаку целата куќа ќе мириса оцет. 3.оваа пареа микробранова печка почиста се направени од издржлив заштита на животната средина ПП материјални, не-токсични, ќе не ослободи штетни материи за човечкото тело, на висока температура средина.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа