.

.

Ateco корејски Цвет Цевки 124K, 125K, и 126K 3-Парче Сет, Сребро.

Ateco корејски Цвет Цевки 124K, 125K, и 126K 3-Парче Сет, Сребро.

DEN 244.56
Достапност
Залиха

Брзо се создаде убава црешни или возбудува со Ateco е 3-Парче Цвет Цевка Поставена.Секој сет содржи мали, средни и големи совет да се создаде ливчиња или да се возбудува за различни декорации.Дизајнирани да издржат повторна употреба без виткање надвор од форма.Направени од издржлив нерѓосувачки челик; миење на рацете recommended.By Ateco, професионален квалитет и дизајн од 1905 година. Направени од издржлив нерѓосувачки челик; миење на рацете се препорачува.Корејски Цвет Цевки 124 K, 125 K, и 126 K.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа