.

.

XIANYUNDIAN Линеарна Черупка Лежишта 6/8/10/12/16mm за Прачки Лагер Железнички Вратило 3D Печатач CNC Делови за Поправка Делови (Големина : LM6UU)

XIANYUNDIAN Линеарна Черупка Лежишта 6/8/10/12/16mm за Прачки Лагер Железнички Вратило 3D Печатач CNC Делови за

DEN 1396.80
Достапност
Залиха

Предмет Тип : Топката Лежишта.Број на модел : LM8 UU/LM10 UU/LM12 UU/LM16 UU.За 3d печатари.Објектот details Name : Линеарна Bearing Size : LM6 UU/LM6 LUU/LM8 SUU/LM8 UU/LLM8 LUU/LM10 UU/LM10 LUU/LM12 UU/LM16 UU Објект including1pc : LM6 UU/LM6 LUU/LM8 SUU/LM8 UU/LLM8 LUU/LM10 UU/LM10 LUU/LM12 UU/LM16 UU Линеарна Bearings If имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Задоволни сме да ви понудиме подобра услуга.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа