.

.

CR2032 3V Литиум Батерија CR2032 Копчето Мобилен 230mAh 50 Count

CR2032 3V Литиум Батерија CR2032 Копчето Мобилен 230mAh 50 Count

DEN 1058.40
Достапност
Залиха

КОНКУРЕНТНИ И ЗАШТЕДА на ВРЕМЕ : најголемиот дел Батеријата CR2032 е многу повеќе конкурентни од локалната продавница. 50 точки со екстра 5 Компјутери оние како резервни делови.ДОЛГОТРАЈНИ И ВИСОКА МОЌНОСТ : секој оние обезбеди стабилна 3 V 230m Ah.Тоа би можело да ги задоволи побарувачката на енергија од секојдневниот уреди.Функција на ниско consuption направи тоа би можело да се чуваат повеќе од 3 години.КОРИСНА ЗАМЕНА И ПОЕДИНЕЧНО ПАКУВАЊЕ : 5 точки на секоја картичка.Лесно да се добие батеријата на задниот дел и convinient да спаси други.Не грижете се, остатокот ќе падне и се тркалаат подалеку.TRUSTFUL КВАЛИТЕТ : +20% поголема моќ отколку на други батерии.Тоа е од нерѓосувачки метално тело и течење доказ.Уредите би можеле да се добие долго работно време и вие исто така може да заштедите повеќе време и вредност за пари.ШИРОКА УПОТРЕБА : широко се користи за играчки, види, led свеќа, далечински управувач, Обем итн.замена за 5004 LC, BR2032, DL2032, ECR2032, ST-T15,CR2032 BP,KCR2032, LM2032,5004 LB,L14,EA2032 C,EA-2032 C,L2032,DJ2032,KL2032,KECR2032,GPCR2032,KT-CR2032.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа