.

.

EP1C4F324C8N - Програмабилни 324-Игли FBGA 1C4 (1 Парче Многу)

EP1C4F324C8N - Програмабилни 324-Игли FBGA 1C4 (1 Парче Многу)

DEN 1615.20
Достапност
Залиха

IC Програмабилни FPGA Циклонот. 324-Игли FBGA.Altera Corporation.Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.ALTERA Програмабилни IC FPGA Циклон парична Казна Ball Grid Array 324-pin FBGA Површината Планината 1 C4 EP1 C4 F324 C8.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа