.

.

CHOUBENBEN Компатибилен со Твин Ѕвезда ClassicFlame Dura Пламен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот Далечински Управувач DFI-30631-01 CFI-30631-01 (T-Б14)

CHOUBENBEN Компатибилен со Твин Ѕвезда ClassicFlame Dura Пламен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот Далечински Управувач

DEN 695.52
Достапност
Залиха

★ Компатибилен со Твин Ѕвезда Classic Flame Dura пламен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот Далечински Управувач DFI-30631-01 CFI-30631-01 (T-Б14). ★ ОВА НЕ Е УНИВЕРЗАЛЕН Близнак Ѕвезда Classic Flame Dura пламен Камин Далечинска Контрола, Ако не сте сигурни за што далечински да ги ред за вашиот единица, ве молам, само нас контакт пред да нарачате. ★ Далечинскиот работи без било програмирање директно од пакетот. (T-Б14) Компатибилен со Твин Ѕвезда Classic Flame Dura пламен Камин Печка Грејач Инфрацрвениот Далечински Управувач DFI-30631-01 CFI-30631-01 (T-Б14).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа