.

.

LavoHome Тешки Тоалет Тоалет Клипот Вшмукување Чаша со Рачка Поправи Затнат Тоалети Janitorial Домашна Потрошувачка Бања Станбени Комерцијална Употреба (Портокал Клипот Д

LavoHome Тешки Тоалет Тоалет Клипот Вшмукување Чаша со Рачка Поправи Затнат Тоалети Janitorial Домашна Потрошувачка

DEN 1533.60
Достапност
Залиха

????Тешки Бања / wc клипот со силна вшмукување гума чаша.За повеќето апарати за домаќинство тоне, туш и када канализација.Издржливи гума сила куп и да се справи нуди проширена употреба. ????Лесно достапни и лесно да се користат за оптимална unclogging.го отвора затнат тоне, туш и када канализација лесно. ????Лесен за ракување,со дебели гума клипот вшмукување чаша .Се вклопува удобно во вашата бања. ????Одлично за станбени, Индустриски и Janitorial комерцијална употреба. ????Сино/Зелено Јасно се Справи со клипот доаѓа во assorted colors of сина или зелена.Тешки Тоалет Тоалет Клипот Вшмукување Чаша Јасно Метал Долга Рачка Поправи Затнат Тоалети Janitorial Дома Потоне Мозоци Бања Станбени Комерцијална Употреба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа