.

.

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #96 Род Brind'Amour Филаделфија Флаери

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка 96 Род Brind'Amour Филаделфија Флаери

DEN 47.76
Достапност
Залиха

Филаделфија Флаери.Род Brind'Amour.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #96 Род Brind'Amour Филаделфија Флаери.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа