.

.

Bo Bunny Boardwalk Партија Реквизити, транспарентна

Bo Bunny Boardwalk Партија Реквизити, транспарентна

DEN 126.48
Достапност
Залиха

Bo Bunny Колекција Boardwalk Партија Реквизити.Bo Bunny Колекција Boardwalk Партија Реквизити - Оваа група на проп cutouts ќе ви помогне лесно да се создаде забава плажа партија фотографии или украси.Bo Bunny Колекција Boardwalk Партија Реквизити - Оваа група на проп cutouts ќе ви помогне лесно да се создаде забава плажа партија фотографии или украси.Секој пакет вклучува шест собрани реквизити со сребро foiled акценти.Големина е околу 11".

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа