.

.

KOKUBO Kotobuki Пластични Обвивки на Мувла, Риба и Автомобил, Сет од 2

KOKUBO Kotobuki Пластични Обвивки на Мувла, Риба и Автомобил, Сет од 2

DEN 108.24
Достапност
Залиха

Сет од 2 калапи форма хард-варени јајца во риби или автомобил форми.Лесен-за-користење мувла работи како магија за само-варено јајце; стави гранатираа јајце во дното, затвори и ги стави во ладна вода за 10 минути.Мерки 3 од 3 Инчи, само право за малку раце; безбедно да се користи со температури помеѓу -4 и 248 степени Ф Направи голема порибување stuffers, роденденски подароци за илјадниците готвачи и подароци за да заличи било обичен ден.Потребите за миење на рацете за нега; други форми се продава одделно.Сет од 2 калапи форма хард-варени јајца во риби или автомобил форми Лесен-за-користење мувла работи како магија за само-варено јајце; стави гранатираа јајце во дното, затвори и ги стави во ладна вода за 10 минути Мерки 3 од 3 Инчи, само право за малку раце; безбедно да се користи со температури помеѓу -4 и 248 степени F Направи голема порибување stuffers, роденденски подароци за илјадниците готвачи и подароци за да заличи било обичен ден на Потребите за миење на рацете за нега; други форми се продава одделно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа